OSONA PLZEŇ, a.s.OSONA PLZEŇ, a.s. OSONA PLZEŇ, a.s. nástavby nástavby

VÝSTAVNÍ (PREZENTAČNÍ) STÁNKY


KONTAKT:

Zakázková kancelář výroby:

  
      

Petr Kufner

tel.: 

    377 482 171  
mobil:    606 620 720
fax:    377 482 172
e-mail:    kufner( zavináč) osona (tečka) cz     

 

                     
       Jiří Honzík

tel.: 

    377 482 171
mobil:    606 688 270
fax:    377 482 172
e-mail: honzik( zavináč) osona (tečka) cz     

 Přeprava výstavního stánku
     
   
 
Vnitřní vybavení stánku
 
Vnitřní vybavení stánku

Nabízíme:
- výrobu prezentačních stánků ať už jako prototyp stejného provedení nebo modifikace dle požadavku zákazníka

Stánek může být použit při výstavách jako stánek k jednání se zákazníky, jako letní příbytek pro kempinky, jako provozní stánek pro prodejce apod. Vybavení stánku, jeho velikost, tvar a mobilita může být přizpůsobena přání zákazníka.

Technický popis vyrobeného stánku:

Stánek je vyroben z celoplošných panelů s rozměry 3 x 6 x 3 m. Má elektrickou přípojku na 220 V, zavedeno plynové topení (bomba je součást příslušenství), dvouplotýnkový plynový vařič, zásobník na 100 l vody (možnost odtoku vody do 50 l barelu), elektrický průtokový ohřívač vody, nerez dřez a lednici. Stánek má prosklené uzamykatelné dveře, 4 okna, 3 z nich jsou otevíratelná a vyklopitelná. Jedna z delších stran je z poloviny otvíratelná pomocí plynových vzpěr. V případě otevření stěny může být nad prostorem vchodu umístěna trojúhelníková plachta. Otevřením stěny se zvětšuje prostor pro jednání. Ve stánku jsou umístěny dva kulaté stoly každý se 4 židlemi, kuchyňka a místo pro jednání je odděleno zvýšeným pultem (barem) s dalšími 3 židlemi. Prostor mezi kuchyňkou s barem a jednací částí může být uzavřen shrnovacími dveřmi. Kuchyňka je vybavena kromě výše uvedené lednice, vařiče, průtokového ohřívače dostatečným prostorem pro uskladnění potravin a nádobí. Vnitřní prostor je osvětlen zářivkami, nad barem bodovými světelnými zdroji. Součástí zapůjčení může být i nádobí.

Přeprava stánku:

Stánek je dopravován na místo určení na plošině vozidla Avia. Je nutno jej umísťovat na vodorovném prostranství, nejlépe na zpevněné ploše. Pro instalaci stánku je třeba počítat s nájezdem vozidla. Vozidlo se umístí tak, jak má být umístěn stánek. Poté obsluha pomocí hydrauliky stánek z vozidla zvedne, vozidlo odjede a stánek se spustí na zem.